• Krajské kolo Ekonomickej olympiády

• Dňa 2. februára 2024 sa  konalo na pôde Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici krajské kolo Ekonomickej olympiády. Do krajského kola,  medzi takmer 70 najlepších žiakov z celého kraja, sa prebojovala naša  študentka tretieho ročníka Klaudia Búrová.  Prípravu na súťaž zobrala veľmi zodpovedne, pripravovala sa najlepšie ako vedela, aj keď čelila rôznym  prekážkam. Pripravovala sa v popoludňajších hodinách, študovala doplnkové materiály, overovala si vedomosti z minulých rokov. Aj keď to bolo podľa jej slov náročné, prípravu i súťaž zvládla, veľmi ochotne na sebe pracovala a rozvíjala sa.

Klaudii ďakujem za reprezentáciu našej školy. Prajem jej ešte veľa úspechov v škole i v živote.

Ing. Jana Rosiarová Hlásková